OSNOVNA ŠOLA MIRANA JARCA
Ipavčeva 1
1000 Ljubljana
tel. 01/280 61 00

 

Dobrodelna akcija zbiranja hrane in odej za zapuščene živali
Nedelja, 07 Oktober 2018 10:17

 

Vse zbrano so danes že odpeljali v društvo, del hrane in odeje v Orovo vas, hrano za mačke pa v podružnico na ranč Weter, kjer imajo poleg mačk v oskrbi konje s posebnimi potrebami, konje, ki so bili mučeni in zlorabljeni.

 

Gospa Natalija vas vse vabi, da jih obiščete v RC PETRA v Orovi vasi ali pa obiščete njihovo podružnico, ranč Weter na Praprotni polici pri Brniku.

 

 

Učitelji OŠ Mirana Jarca

 

 


 

Prvi teden oktobra bomo na naši šoli razmišljali o živalih. V četrtek, 4. oktobra, je namreč svetovni dan živali in zanje bi radi naredili nekaj dobrega, koristnega. Ves teden bomo zbirali hrano za mačke in pse ter odeje in stare brisače. Vse zbrano bomo podarili društvu za zaščito konj in ostalih živali iz Orove vasi. Hrano in odeje lahko učenci odložijo v škatle, ki bodo pripravljene v avli.

 

SMO DOVOLJ ODGOVORNI LASTNIKI NAŠIH LJUBLJENČKOV? NAM JE MAR, ČE SREČAMO ZAPUŠČENO ŽIVAL? ALI OPOZORIMO, ČE OPAZIMO, DA NEKDO V NAŠI BLIŽINI GRDO RAVNA Z ŽIVALJO?

 

O vsem tem se bomo pogovarjali na skupnem druženju v dvorani v ponedeljek, 1. 10. 2018. Vabljeni so učenci od prvega do tretjega razreda.

 

Če bomo mlade vzgajali, naj imajo radi živali, naj jih spoštujejo, bomo naredili veliko dobrega. Kajti, če jim bo mar za živali, jim bo mar tudi za ljudi. Podarite pločevinko pasje ali mačje hrane in pomagajte zapuščenim in izgubljenim živalim.

 

Katarina Sokač

 

Prvi teden oktobra bomo na naši šoli razmišljali o živalih. V petek, 4. oktobra, je namreč svetovni dan živali in zanje bi radi naredili nekaj dobrega, koristnega. Ves teden bomo zbirali hrano za mačke in pse ter odeje in stare brisače. Vse zbrano bomo podarili društvu za zaščito konj in ostalih živali iz Orove vasi. Hrano in odeje lahko učenci odložijo v škatle, ki bodo pripravljene v avli.

SMO DOVOLJ ODGOVORNI LASTNIKI NAŠIH LJUBJENČKOV? NAM JE MAR, ČE SREČAMO ZAPUŠČENO ŽIVAL? ALI OPOZORIMO, ČE OPAZIMO, DA NEKDO V NAŠI BLIŽINI GRDO RAVNA Z ŽIVALJO?

O vsem tem se bomo pogovarjali na skupnem druženju v dvorani v ponedeljek, 1. 10. 2018. Vabljeni so učenci od prvega do tretjega razreda.

Če bomo mlade vzgajali, naj imajo radi živali, naj jih spoštujejo, bomo naredili veliko dobrega. Kajti, če jim bo mar za živali, jim bo mar tudi za ljudi. Podarite pločevinko pasje ali mačje hrane in pomagajte zapuščenim in izgubljenim živalim.

Katarina Sokač

 
(C)2010 - Osnovna šola Mirana Jarca Ljubljana - Kopiranje vsebine ali delov vsebine prepovedana - Prijava