OSNOVNA ŠOLA MIRANA JARCA
Ipavčeva 1
1000 Ljubljana
tel. 01/280 61 00

 

Spletna likovna razstava naših učencev predmetne stopnje
Nedelja, 14 Junij 2020 21:28

Dragi učenci, starši, učitelji in prijatelji naše šole!

 

Za nami sta dva meseca in pol zahtevnega pouka na daljavo. Za učitelji so izzivi, kako prenesti učne vsebine, gradiva in lastno razlago učencem tako, da bi slednji od tega kar največ odnesli. Pri predmetu likovna umetnost so učenci ustvarjali izdelke v sodelovanju z menoj v stalni individualni izmenjavi. Po začetni negotovosti pri delu v spletnih učilnicah smo se v okviru obravnavanih teoretičnih učnih poglavij raznih področij ujeli v ustvarjalni val, ki nam prinaša novo izkušnjo, nove rešitve in obilen nabor del.

 

Izbor teh del danes objavljam, vsem našim učenkam in učencem pa iskreno čestitam za dosežke, ki jih je bilo na daljavo še težje doseči kot pri klasičnih urah.

 

Vljudno vas vabim k ogledu. Začudeni in navdušeni boste, kako so naši otroci sposobni! Učencem pa seveda želim lepe, zaslužene počitnice!

 

RAZSTAVA

 

Mentorica Helena Fortuna Jenko

 
(C)2010 - Osnovna šola Mirana Jarca Ljubljana - Kopiranje vsebine ali delov vsebine prepovedana - Prijava