OSNOVNA ŠOLA MIRANA JARCA
Ipavčeva 1
1000 Ljubljana
tel. 01/280 61 00

 

Zbiranje igrač za otroke na Pediatrični kliniki
Četrtek, 04 Januar 2018 09:06

V začetku decembra je ga. Kovše Maja, mamica kar treh fantov, ki so naši učenci, predstavila zelo prijazno idejo. Predlagala je, da bi učenci naše šole zbirali igrače za svoje vrstnike, ki se zdravijo na Pediatrični kliniki. Teh igrač naj ne bi kupovali, ampak bi izbrali svojo igračo ali knjigo, ki jo želijo podariti in s tem komu polepšajo dan.

 

Z akcijo smo začeli 11.12.2017. V jutranjem varstvu smo sestavili hiško, ob 7. 30 so prišla že prva darila. V naslednjih dneh je količina daril rasla s skoraj svetlobno hitrostjo. V petek, 15. 12., naj bi se akcija zaključila, a smo jo zaradi velikega zanimanja podaljšali še za nekaj dni. K zbiranju igrač za otroke so se pridružili še otroci delavcev iz MOL-a. Hiška je postala premajhna in darila so zasedla še bližnjo mizico.

V četrtek, 21. 12. 2017 je naš hišnik naložil darila v velike škatle in jih odpeljal malim bolnikom na Pediatrično kliniko.

 

Verjamemo, da bodo naše lepe misli in darilca polepšala otrokom dolge dneve v bolnišnici.

 

 

 

 
(C)2010 - Osnovna šola Mirana Jarca Ljubljana - Kopiranje vsebine ali delov vsebine prepovedana - Prijava