OSNOVNA ŠOLA MIRANA JARCA
Ipavčeva 1
1000 Ljubljana
tel. 01/280 61 00

 

Likovne nagrade naših učencev
Sobota, 16 Maj 2015 10:22

Letos sodelujemo na 19. mednarodnem Viškem likovnem salončku z našimi likovnimi izdelki na OŠ Vič, kjer se predstavljajo naše in tuje šole ter priznani slovenski umetniki. Na slovesni otvoritvi 11. 5. 2015 je strokovna žirija podelila priznanja. Poseben uspeh sta pod vodstvom mentorice Helene Fortuna Jenko dosegli kar dve naši učenki iz 9. b: Maja Aničin, ki je prejela pohvalo na slikarskem področju, in Nina Kuharič, ki je prejela nagrado za odlično kiparsko delo. Obema učenkama iskreno čestitamo ter jima želimo še veliko novih uspehov!

 

 

Več utrinkov si lahko ogledate v galeriji.

 
(C)2010 - Osnovna šola Mirana Jarca Ljubljana - Kopiranje vsebine ali delov vsebine prepovedana - Prijava