OSNOVNA ŠOLA MIRANA JARCA
Ipavčeva 1
1000 Ljubljana
tel. 01/280 61 00

 

 

Za nami je še ena zaključna prireditev projekta Evropska vas. Predstavili smo se z zanimivo stojnico, ki so jo krasili izdelki naših učencev, obiskovalci pa so se lahko posladkali s pecivom, narejenim po nemških receptih. Projekt smo uspešno realizirali, saj so bili učenci pri delu zelo motivirani. Z raziskovanjem in ustvarjalnim delom so spoznavali Nemčijo z več plati: od zgodovine, geografskih značilnosti, kulture, športa, kulinarike do turističnih zanimivosti.

 

Zahvaljujem se nemškemu veleposlaništvu in Goethe Institutu iz Ljubljane za gradivo, Zavarovalnici Adriatic ter Porsche Ljubljana za drobne pozornosti, s katerimi so razveselili naše učence.

 

S tem projektom spodbujamo medkulturno razumevanje in toleranco, učenci pa na inovativen način spoznavajo države EU.

 

Smiljana Peklaj

 

 

 

 

 

 

 

 
(C)2010 - Osnovna šola Mirana Jarca Ljubljana - Kopiranje vsebine ali delov vsebine prepovedana - Prijava