OSNOVNA ŠOLA MIRANA JARCA
Ipavčeva 1
1000 Ljubljana
tel. 01/280 61 00

 

Vabilo k sodelovanju v dobrodelni akciji Otroci za otroke
Četrtek, 10 Maj 2018 07:21
Spoštovani starši,
v tednu Rdečega križa Slovenije, ki poteka od 8. do 15. maja 2018, bomo na šoli v okviru dobrodelne akcije " OTROCI ZA OTROKE" zbirali šolske potrebščine.
Teden Rdečega križa Slovenije je namenjen krepitvi solidarnosti in sočutja med mladimi ter priložnost za razmišljanje o medsebojni pomoči, prostovoljstvu, solidarnosti, stiski in revščini. Tudi na naši šoli se trudimo, da bi našim učencem prikazali, da lahko vsak posameznik s takšnimi dejanji nekomu nariše nasmeh na obraz.

Zbrane šolske potrebščine bomo namenili otrokom iz socialno in materialno ogroženih družin. Zbirali bomo nove šolske potrebščine kot so zvezki, radirke, ravnila, barvice, voščenke, barvni papir in druge šolske potrebščine. Učenci pa bodo lahko podarili tudi 1 evro za nakup novih torb.
Zbrane šolske potrebščine in denar bodo učenci oddali v zbirno škatlo, ki jo bodo imeli v svoji učilnici.
Vabimo vas k sodelovanju.
Klavdija Stražar in Katarina Sokač
 
(C)2010 - Osnovna šola Mirana Jarca Ljubljana - Kopiranje vsebine ali delov vsebine prepovedana - Prijava